+420 481 313 333
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

o nás

 
 
Jsme rodinná firma s tradicí již od roku 1990.
Zabýváme se zpracováním a výrobou fotografií, foto a video reportážemi, kopírovacími službami, prodejem fotografického příslušenství a dalšími doplňkovými službami. Jde nám o vysokou kvalitu poskytovaných služeb a jedinečný přístup k zákazníkovi, abychom co nejlépe vystihli a zpracovali vaše požadavky.
Máme kompletní digitální zázemí. Fotografické i grafické zakázky zpracováváme na minilabu KONICA MINOLTA R2 super s rozlišením 400 dpi. Reportáže pořizujeme kvalitní digitální technikou CANON a tiskneme přímo z digitálních dat.

Něco málo z historie:
Naše firma byla založena v roce 1990, když jsme jako první v Turnově pořídili minilab FUJI a barevnou kopírku CANON, v té době jedinou v Československé republice. Hned od počátku využíváme k poskytování služeb špičkové technologie a dodržujeme nejvyšší kvalitu nabízených služeb. Například když vláda rozhodovala o prodeji mladoboleslavské Škodovky koncernu Volkswagen, kopírovali jsme všechny barevné podklady pro její jednání na naší barevné kopírce v Turnově.
Prodejní sortiment se ze skromných počátků rychle rozšiřoval a během několika málo let dosáhl úrovně zahrnující produkty hlavních světových výrobců určujících trendy ve fotografickém průmyslu.
V roce 2001 naše firma vstoupila definitivně do digitálního světa, když jsme (opět první v České republice) instalovali výkonný plně digitální minilab KONICA QD21plus s nejrychlejším zpracovatelským procesem na světě a doplnili jej nejnovějším skenerem NIKON pro střední formáty s vysokým rozlišením. Také jsme v tomto roce začali přijímat digitální zakázky on-line.
 
 
Print servis maloobchod
 
 
 
tiskárna